Termínová listina 2018

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
27.-28.1. Brněnský tučňáček Brno - Lesná 2008-10 výsledky
24.2. O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno - Lužánky 2004-09 výsledky
24.2. Plavecké závody žactva České Budějovice 2003 a ml. výsledky
3.3. Blanenský závod Blansko 2008-11 výsledky
17.3. Laguna cup Třebíč 2004-10 výsledky
24.3. Otevřený městský přebor žactva Brno - Lesná 2006 a ml. výsledky
8.4. Brněnská šipka Brno - Ponávka 2007-12 výsledky
14.4. Cena města Blanska Blansko 2007 a st. výsledky
21.4. Cena třebovské lokomotivy Česká Třebová 2008 a st. výsledky
5.5. Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Kopřivnice 2009-12 výsledky
19.5. Velká cena Kuřimi Kuřim 2008 a ml. výsledky
27.5. Oddílové závodečky Brno-Ponávka 2009 a ml. výsledky
2.6. Krajský přebor mladšího žactva Blansko 2007-08 výsledky
9.-10.6. Krajský přebor staršího žactva Brno - Lesná 2005-06 výsledky
23.-24.6. Pohár Moravy 11 letého žactva Prostějov 2007 výsledky
23.6. Pohár Moravy 10 letého žactva Nový Jičín 2008 výsledky
6.10. Malá cena města Znojma Znojmo 2006 a ml. výsledky
13.10. Vyškovský Hrošík Vyškov 2008 a ml. výsledky
13.10. Memoriál J.Starého Blansko 2007 a st. výsledky
20.10. Podzimní městský přebor Brno-Lesná 2009 výsledky
3.11. Moravskoslezská liga nejml. žactva Brno-Kraví hora 2009-12 výsledky
10.11. Krajský přebor Brno-Lesná 2004-06 výsledky
24.11. Zimní krajský přebor 10 a 11 letých Blansko 2007-08 výsledky
8.-9.12. Pohár Moravy 11 letých Brno-Lesná 2007-08 výsledky
8.12. Pohár Moravy 10 letých Třebíč 2008 výsledky
15.12. Brno cup Brno

Termínová listina 2017

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
28.-29.1. Brněnský tučňáček Brno - Lesná 2007-09 výsledky
11.2. O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno - Lužánky 2003-08 výsledky
4.3. Blanenský závod Blansko 2007-10 výsledky
25.3. Městský přebor žactva Brno - Lesná 05-08 a ml. výsledky
9.4. Brněnská šipka Brno - Ponávka 2006-11 výsledky
22.4. Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Kopřivnice 2008-11 výsledky
13.5. Cena města Blanska Blansko 2003-06 výsledky
20.5. Velká cena města Kuřim Kuřim 2007 a ml. výsledky
27.-28.5. Krajský přebor staršího žactva Brno - Lesná 2003-05 výsledky
3.6. Krajský přebor mladšího žactva Blansko 2006-07 výsledky
17.6. Pohár Moravy 10ti letého žactva Havířov 2007 výsledky
14.10. Vyškovský Hrošík Vyškov 2007 a ml. výsledky
23.-24.9. Mezinárodní plavecké závody Lipsko 2009 a st. výsledky
21.10. Městský přebor žactva Brno-Lesná 2005 a ml. výsledky
4.11. Moravskoslezská liga nejml. žactva Brno-Kraví Hora 2008-11 výsledky
11.11. Zimní krajský přebor 10 a 11 letých Blansko 2006-07 výsledky
18.-19.11. Zimní krajský přebor žactva Brno 2003-05 výsledky
2.12. Pohár Moravy 10 a 11 letých Karviná a Havířov 2007,2006 výsledky
14.12. Mikulášský víceboj Kuřim 2011 a st. výsledky
16.12. Brno cup Brno 2011 a st. výsledky